Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Magnetic Lash

17 hodnocení
 

Nová revoluční magnetická řasenka je skutečně půvabná alternativa k prodlouženým (falešným) řasám. Vytvořena tak, aby poskytovala ty objemné, dlouhé, černé, sametově sexy okouzlující řasy, které si nezničíte pouhým setřením nebo jejich slepením.

Toto profesionálně inspirované složení, krásně prodlouží a zahustí Vaše řasy. Nyní můžete dosáhnout delších, plnějších, sexy okouzlujících řas každý den s touto novou revoluční magnetickou řasenkou.

Jemné, kondicionační složení je dlouhotrvající, ale odstraňuje se snáz než běžná voděodolná řasenka.

Skutečný půvab, který opravdu funguje :-)

Dostupnost Skladem
600 Kč
   
Kategorie Magnetická řasenka
 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Krok 1: Naneste silný a rovnoměrný povlak „Magnetic Mascara“ na čisté řasy, a ujistěte se, že každá řasa je pokryta od základny po špičku.

Krok 2: Poté vezměte „Lash Builder“ a jemně přetřete. Klíčem je rovnoměrné nanášení vláken, a soustředění na konce. Následně řasy usušte mírným máváním rukou. Tím zabráníte pádu vláken.

Krok 3: Naneste další vrstvu „Magnetic Mascara“, vyhlaďte a utěsněte vlákna dlouhými tahy štetcem. Táhněte jemně až ke konci, nikoliv cik-cak, což by mohlo vést ke ztrátě sametových vláken. Ujistěte se, že každá řasa je důkladně pokryta magnetickou řasenkou (Magnetic Mascara) aby vlákna držela na místě.

Opakujte kroky 2 a 3, abyste vytvořili ještě více, dramatičtější vzhled.

Počkejte chvíli, až budou Vaše řasy suché, než si začnete upravovat vlasy nebo se oblékat :-)

Lash Builder“ funguje pouze společně s „Magnetic Mascara“, nemůžete ho použít na jiné produkty a získat stejně skvělý výsledek. „Magnetic Lash“ je bezpečná pro nositele kontaktních čoček.

Před použítím vždy protřepte láhev a občas očistěte kartáček od řasenky kapesníčkem.

VIDEO: